Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 czerwca 2026 03:28
Reklama

WIELISZEW. Pożar domu letniskowego przy 600-lecia w Wieliszewie

We wtorek (12 stycznia) doszło do pożaru w domku letniskowym przy ul. 600-lecia w Wieliszewie

Z relacji strażaków wynika, że około godz. 14.00 otrzymali zgłoszenie o pożarze domku letniskowego. Na miejsce zadysponowano 5 zastępów Straży Pożarnej. Jeszcze przed przybyciem na miejsce strażaków osoby znajdujące się w budynku zdążyły go opuścić. Po ugaszeniu ognia, dom został sprawdzony kamerą termowizyjną.

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

NAJNOWSZE E-WYDANIE
Mazowieckie To i Owo nr 49
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama