We wtorek (12 stycznia) doszło do pożaru w domku letniskowym przy ul. 600-lecia w Wieliszewie
Z relacji strażaków wynika, że około godz. 14.00 otrzymali zgłoszenie o pożarze domku letniskowego. Na miejsce zadysponowano 5 zastępów Straży Pożarnej. Jeszcze przed przybyciem na miejsce strażaków osoby znajdujące się w budynku zdążyły go opuścić. Po ugaszeniu ognia, dom został sprawdzony kamerą termowizyjną.
Reklama
WIELISZEW. Pożar domu letniskowego przy 600-lecia w Wieliszewie
- kkaminski
- 13.01.2021 12:40
Data dodania:
13.01.2021 12:40
NAJNOWSZE E-WYDANIE
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze