Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
sobota, 6 czerwca 2026 19:46
Reklama
Reklama

ŁAJSKI. Śmierć na drodze. Jedna osoba nie żyje, druga walczy o życie

ŁAJSKI. Śmierć na drodze. Jedna osoba nie żyje, druga walczy o życie
Przechwytywanie2
W środę (15 lipca) około godz. 20.30 w Łajskach (gm. Wieliszew) doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego


Jak podaje policja kierujący samochodem marki Toyota 25-letni mężczyzna w trakcie manewru wyprzedzania chcąc uniknąć zderzenia czołowego wykonał nagły manewr skrętu w prawo i wpadł do rowu dachując.
W wyniku dachowania, jadący z nim 28-letni pasażer poniósł śmierć na miejscu, zaś kierujący samochodem w ciężkim stanie został przetransportowany helikopterem do szpitala.
Na miejsce został wezwany prokurator, który przeprowadził oględziny miejsca zdarzenia. Jak udało nam się ustalić prokuratura rozpoczęła śledztwo w kierunku wypadku w ruchu lądowym ze skutkiem śmiertelnym. Wyjaśnieniem przyczyn tego zdarzenia pod nadzorem prokuratury zajmuje się Komenda Powiatowa Policji w Legionowie.

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Prawda Legionowska 16.07.2020 13:03
Kierowcy na ulicy Suwalnej aż do Nowodworskiej, non stop wymijają nawet na pasach dla pieszych, czy nie można zadbać bardziej o bezpieczeństwo w tym rejonie miasta? Powoli staje się to czarnym punktem na mapie. Bo co i raz dochodzi na tym odcinku do jakiś wypadków.

NAJNOWSZE E-WYDANIE
Mazowieckie To i Owo nr 49
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama