Nikogo, kto jeździ rano do pracy w warszawie nie trzeba przekonywac, że w Legionowie potrzebna jest większa ilość bezpiecznych wjazdów na ul. Warszawską (DK 61). Zazwyczaj przed godz. 8 rano trzeba stać w korkach na ulicach: Sobieskiego, Sowińskiego czy Jagiellońskiej. Jak nieoficjalnie się dowiedzieliśmy, władze zamierzają zmienić tę sytuację i usprawnić ruch. Jednym z pomysłów, który podobno uzyskał już akceptację jest udrożnienie ul. Wyspiańskiego/Mrugacza utworzenie wjazd na ul. Warszawską
Do sprawy będziemy wracać.
Karol Krawczyk

Napisz komentarz
Komentarze