Starosta Legionowski odmówił zatwierdzenia projektu budowlanego na nadbudowę, przebudowę oraz rozbudowę legionowskiego centrum handlowego „Gondola”. Powodem odmowy są nieprawidłowości w dokumentacji projektowej
Przypomnijmy, że w ubiegłym roku zawarto umowę najmu na powierzchnię w Centrum Handlowym Gondola Legionowo w ramach transakcji sieć Helios miało otworzyć 4-salowe kino o powierzchni ok. 1,2 tys. mkw. w rozbudowywanej galerii Gondola w Legionowie. Otwarcie planowane było na III kwartał przyszłego roku. Nowa część galerii miała powstać na tyłach Zakładu Ubezpieczeń Społecznych a jej rozbudowa miała ruszyć już w zeszłym roku.
19 września 2017 r. do Starostwa Legionowskiego wpłynął pierwszy wniosek inwestora o wydanie decyzji o pozwoleniu na przebudowę legionowskiej Gondoli. Przebudowa miała obejmować rozbudowę, nadbudowę i przebudowę o część mieszkalną budynku handlowo-usługowego oraz budowę garażu podziemnego. Starosta odrzucił wniosek, podobnie skończyły kolejne wnioski inwestora. 22 stycznia br. zapadła kolejna odmowna decyzja o rozbudowie Gondoli. Wnioskodawcom przysługuje odwołanie się do Wojewody Mazowieckiego w tej sprawie, więc to jeszcze nie definitywny koniec marzeń o kinie w Gondoli.
KT
Reklama
LEGIONOWO. Nie będzie kina w Gondoli - Nieprawidłowości w dokumentacji projektowej
- 31.01.2018 11:40
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze