Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 czerwca 2026 03:10
Reklama

NASIELSK. Legionowianka sprawczynią kolizji

NASIELSK. Legionowianka sprawczynią kolizji
POLICJA
Do zdarzenia doszło tuż przed godziną 21:00 w Chrcynnie (gm. Nasielsk).


Jak informuje sierż. Sylwia Ochmańska z nowodworskiej policji, kierująca
pojazdem marki Mazda M-3 46-letnia kobieta, nie dostosowała prędkości do
warunków panujących na drodze i uderzyła w tył poprzedzającego ją
pojazdu osobowego marki BMW, kierowanego przez 42-latkę. Obie kobiety
były trzeźwe.
Mieszkanka Legionowa została ukarana mandatem karnym za spowodowanie
kolizji.

KPP Nowy Dwór

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

NAJNOWSZE E-WYDANIE
Mazowieckie To i Owo nr 49
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama