MaCh
Reklama
LEGIONOWO. Energetykom wolno więcej?
W środę 8 lipca na zlecenie PGE przeprowadzono przycinki gałęzi pod liniami energetycznymi. Robotnicy pozostawili obcięte gałęzie na chodniku tarasując tym samym przejście.
- 14.07.2015 06:00
Wezwana przez mieszkańców straż miejska zareagowała szybko i... o mały włos a mandat za blokowanie chodnika dostał by właściciel pobliskiej posesji. Z karaniem PGE straż chyba nie będzie się śpieszyć. Robotnicy wykonujący cięcia mieli usunąć gałęzie w ciągu dwóch godzin. Tak się nie stało. Po telefonie od właściciela, który o mały włos nie otrzymał mandatu PGE potwierdziło, że gałęzie zabierze, ale nie potrafi powiedzieć kiedy. I tak chodnik zablokowany jest już od prawie tygodnia. Strażnicy o prowadzonych przycinkach wiedzą, ale jak dotąd nie udało się im skłonić PGE do uprzątnięcia terenu. - Rozmawialiśmy z nimi, poszło pismo. Na chwilę obecną tyle mogę powiedzieć. Na pewno gałęzie znikną. Będziemy działać - poinformował nas Adam Nadworski, zastępca komendanta straży miejskiej. Do chwili zamknięcia numeru nie udało nam się skontaktować z osobą odpowiedzialną za utrzymanie sieci w PGE.
Reklama

Napisz komentarz
Komentarze