Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 08:33
Reklama

LEGIONOWO. Energetykom wolno więcej?

W środę 8 lipca na zlecenie PGE przeprowadzono przycinki gałęzi pod liniami energetycznymi. Robotnicy pozostawili obcięte gałęzie na chodniku tarasując tym samym przejście.
LEGIONOWO. Energetykom wolno więcej?
pge
Wezwana przez mieszkańców straż miejska zareagowała szybko i... o mały włos a mandat za blokowanie chodnika dostał by właściciel pobliskiej posesji. Z karaniem PGE straż chyba nie będzie się śpieszyć. Robotnicy wykonujący cięcia mieli usunąć gałęzie w ciągu dwóch godzin. Tak się nie stało. Po telefonie od właściciela, który o mały włos nie otrzymał mandatu PGE potwierdziło, że gałęzie zabierze, ale nie potrafi powiedzieć kiedy. I tak chodnik zablokowany jest już od prawie tygodnia. Strażnicy o prowadzonych przycinkach wiedzą, ale jak dotąd nie udało się im skłonić PGE do uprzątnięcia terenu. - Rozmawialiśmy z nimi, poszło pismo. Na chwilę obecną tyle mogę powiedzieć. Na pewno gałęzie znikną. Będziemy działać - poinformował nas Adam Nadworski, zastępca komendanta straży miejskiej. Do chwili zamknięcia numeru nie udało nam się skontaktować z osobą odpowiedzialną za utrzymanie sieci w PGE.

MaCh


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

NAJNOWSZE E-WYDANIE
Mazowieckie To i Owo nr 49
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama