Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 czerwca 2026 09:44
Reklama

NIEPORĘT. Zderzenie motocykla z Hondą. Motocyklista przewieziony do szpitala

 

W czwartek (27.07) tuż przed godziną 13:00 w Białobrzegach, na skrzyżowaniu ulic: Wojska Polskiego i Plażowej doszło do zderzenia samochodu osobowego z motocyklistą.

Z wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący pojazdem marki Honda, 59-letni kierowca wymusił pierwszeństwo i doprowadził do zderzenia z 61-letnim motocyklistą. W wyniku zderzenia 61-latek został przewieziony do szpitala z ogólnymi obrażeniami ciała. Jak wynika z informacji rzecznika prasowego legionowskiej komendy podkom. Emilii Kuligowskiej obydwaj kierujący byli trzeźwi. Ustaleniem przyczyn wypadku zajmują się policjanci z Komisariatu Policji w Nieporęcie.

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

NAJNOWSZE E-WYDANIE
Mazowieckie To i Owo nr 49
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama