Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 czerwca 2026 09:38
Reklama

SEROCK. Marihuanę schował w bokserkach

SEROCK. Marihuanę schował w bokserkach
marihuana-2-1500368-1279x852-777x437
We wtorek (25.07) policjanci z Komisariatu Policji w Serocku zatrzymali 23-letniego Rafała G.

Mężczyzna został zatrzymany podczas kontroli drogowej. Do zatrzymania doszło około godziny 20:00 kiedy to policjanci zatrzymali jadącą ulicą warszawską Hondę. Na miejscu pasażera siedział Rafał K. Po sprawdzeniu pojazdu okazało się, że przy mężczyźnie znaleziono foliową torebkę z marihuaną. 23-latek, zawiniątko miał schowane w bokserkach. Zatrzymany usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem. Za posiadanie narkotyków grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

NAJNOWSZE E-WYDANIE
Mazowieckie To i Owo nr 49
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama