Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 czerwca 2026 11:47
Reklama

LEGIONOWO. Pobicie i kradzież w przejściu podziemnym

LEGIONOWO. Pobicie i kradzież w przejściu podziemnym
Clipboard
W środę (12.07) kilka minut po godzinie 23:00 dyżurny legionowskiej komendy odebrał informację o pobiciu w przejściu podziemnym PKP przy ulicy Kościuszki.



Na miejsce został wysłany policyjny patrol, jak się okazało policjanci zastali na miejscu pobitego 19-latka. Z informacji uzyskanych od mężczyzny wynika, że szedł razem ze swoją 17-letnią koleżanką, kiedy nagle została zaatakowana przez przechodzącą obok agresywną kobietę. Kiedy 19-latek zaczął odciągać agresywną kobietę, pojawił się mężczyzna, który szedł razem z 19-letnią kobietą. Zarówno agresywna 19-latka jak i towarzyszący jej mężczyzna bili i kopali 19-latka, po czym ukradli mu telefon komórkowy, który wypadł w trakcie pobicia. Całe zdarzenie nagrały kamery miejskiego monitoringu. Na miejscu prócz policji interweniował zespół ratownictwa medycznego, który zdecydował o przewiezieniu pobitego mężczyznę do szpitala. W toku prowadzonych czynności policjanci zatrzymali podejrzanych o pobicie 22-letniego Patryka K. oraz 19-letnią Patrycję A. Oboje podejrzani zostali przebadani na obecność alkoholu. W organizmie 22-latka znajdowało się 1,4 promila alkoholu, natomiast u 19-latki było 1,8 promila alkoholu. Po wytrzeźwieniu oboje usłyszeli zarzut pobicia wspólnie i w porozumieniu a 19-latka spowodowania obrażeń u 17-latki i kradzieży telefonu komórkowego. Wkrótce o winie i karze Patryka K. i Patrycji A. zdecyduje Sąd.

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

NAJNOWSZE E-WYDANIE
Mazowieckie To i Owo nr 49
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama