Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 czerwca 2026 11:48
Reklama

LEGIONOWO. Ukradli rower, dwóch 16-latków wpadło w ręce policji

LEGIONOWO. Ukradli rower, dwóch 16-latków wpadło w ręce policji
136-134168

W niedziele (16.08) kilka minut przed godziną 17:00 do dyżurnego legionowskiej komendy zadzwonił 13-nastolatek.

Zgłosił on kradzież roweru, z jednego z placów zabaw. Policjanci natychmiast przystąpili do działania. Po przesłuchaniu świadków, udało się ustalić, że za kradzieżą roweru stoją dwaj 16-latkowie. W miejscu zamieszkania jednego z nich, znaleziony został skradziony rower. Zgromadzony materiał dowodowy, pozwolił na postawienie zarzutów obu nastolatkom. Teraz zajmie się nimi sąd rodzinny.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

NAJNOWSZE E-WYDANIE
Mazowieckie To i Owo nr 49
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama