Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 czerwca 2026 16:25
Reklama

LEGIONOWO. 2,5-letnia dziewczynka uwieziona w samochodzie

We wtorek (27.06) kilka minut przed godziną 17:00 do legionowskich strażaków wpłynęło zgłoszenie o dziecku zatrzaśniętym w samochodzie marki Skoda przy ulicy ppłk. Edwarda Dietricha w Legionowie.



Na miejscu interweniowały dwa zastępy straży pożarnej. Na miejscu zdarzenia była matka dziewczynki i zarazem właścicielka pojazdu. Strażacy w jej obecności wybili szybę i uwolnili dziecko, które trafiło pod opiekę ratowników medycznych. Na Na szczęście dziecku siedzącemu na przednim fotelu w foteliku, nic się nie stało, jednak gdyby pogoda była bardziej dokuczliwa, dziewczynka mogłaby nie mieć tyle szczęścia.

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

NAJNOWSZE E-WYDANIE
Mazowieckie To i Owo nr 49
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama