Reklama
We wtorek (27.06) kilka minut przed godziną 23:00 do policji w Wieliszewie trafiło zgłoszenie dotyczące płonącego samochodu w miejscowości Komornica.
Z informacji jakie udało nam się uzyskać wynika, że pojazd został najprawdopodobniej podpalony. Niestety nie jest możliwe ustalenie właściciela pojazdu, ponieważ tablice rejestracyjne zostały doszczętnie spalone. Po zwalczeniu żywiołu do pracy przystąpili policyjni technicy.
QK
FOT: KP PSP Legionowo
Reklama

Napisz komentarz
Komentarze