Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 czerwca 2026 17:30
Reklama

SEROCK. Jechali nad Zegrze, trafili do celi

SEROCK. Jechali nad Zegrze, trafili do celi
Clipboard
 

W sobotę (24.06) kilka minut po godzinie 2:00 w nocy, policjanci z Serocka zatrzymali w Zegrzu trzech mężczyzn. Do zdarzenia doszło w trakcie kontroli drogowej.

Z informacji uzyskanych od policji, wynika że mężczyźni zachowywali się nerwowo. Jak się okazało przy mężczyznach policjanci znaleźli marihuanę oraz tabletki ecstasy. Zatrzymani 19-letni Przemysław S, 20-letni Jakub K. oraz 21-letni Jakub G. trafili do aresztu gdzie usłyszeli zarzut posiadania środków odurzających. Za popełnione przestępstwo grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

NAJNOWSZE E-WYDANIE
Mazowieckie To i Owo nr 49
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama