Kierujący Oplem 41-letni mężczyzna w chwili włączania się do ruchu nie ustąpił pierwszeństwa i uderzył w Seata, kierowanego przez 20-letnią kobietę. W wyniku zderzenia Seat uderzył w słup oświetleniowy po czym wylądował w przydrożnym rowie. Nikomu nic się nie stało. Z informacji uzyskanych z policji wynika, że kierujący pojazdami byli trzeźwi. Kierowca Opla został ukarany mandatem karnym.
QK
Fot. KP PSP



Napisz komentarz
Komentarze