Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 czerwca 2026 19:13
Reklama

PŁYWANIE. O Puchar Burmistrza Bemowa Dwa razy Ala

PŁYWANIE. O Puchar Burmistrza Bemowa Dwa razy Ala
20170611_151103
W dniu 11 maja  br.  zawodnicy UKS „Delfin” Legionowo rywalizowali  w zawodach pływackich o Puchar Burmistrza Dzielnicy Bemowo.
Na starcie pojawiło się ok. 150 zawodników z 21 klubów  „Delfin” reprezentowali: Alicja Trzaska, Kaja Marońska, Natalia Startek, Łukasz Grzymkowski, Igor Kozłowski, Aleksander Kapuściński, Jan Maciejewski. Najlepiej z „delfinków” spisała się Alicja Trzaska. Ala dwa razy wdrapała się na podium zawodów, zdobywając dwa srebrne medale. Na 100 m stylem klasycznym (czas: 1:38,86) i na 100 m stylem grzbietowym (1:24,06). Piąta była Kaja Marońska na 50 m stylem klasycznym, a szósta Natalia Startek na dystansie 50 m stylem grzbietowym. Według trenera Daniela Krepsa pozostali nasi zawodnicy znacznie poprawiali swoje rekordy życiowe.

(red.)

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

NAJNOWSZE E-WYDANIE
Mazowieckie To i Owo nr 49
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama