Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 03:14
Reklama

WIELISZEW. Wpadł w trakcie włamania, trafił na 3 miesiące do aresztu

WIELISZEW. Wpadł w trakcie włamania, trafił na 3 miesiące do aresztu
policja
We wtorek (2.05) kilka minut po godzinie 21:00 do komisariatu policji w Wieliszewie wpłynęła informacja o włamaniu do domu w Olszewnicy Starej.

Na miejsce przestępstwa błyskawicznie zostali wysłani funkcjonariusze komendy w Legionowie. Po dotarciu na miejsce, oczom policjantów ukazał się uciekający mężczyzna. Mundurowi ruszyli za nim w pościg. Kilka minut później mężczyzna został zatrzymany i obezwładniony. Jak się okazało sprawcą włamania był 27-letni Remigiusz C. Po dotarciu na miejsce grupy dochodzeniowo-śledczej, działający w niej funkcjonariusze ustalili że do włamania doszło poprzez wybicie szyb w drzwiach tarasowych, jednak do kradzieży mienia nie doszło. Podczas przeszukania mieszkania 27-latka, policjantom udało się znaleźć 12 gramów kokainy. Jak się okazało w toku prowadzonego śledztwa, mężczyzna był w przeszłości karany. Za popełnione przestępstwa usłyszał zarzut usiłowania kradzieży z włamaniem oraz posiadania narkotyków. Za popełnione czyny mężczyźnie grozi do 10 lat więzienia. Na wniosek policji oraz prokuratora Sąd Rejonowy w Legionowie zastosował wobec 27-letniego Remigiusza C. środek zapobiegawczy w postaci trzy miesięcznego aresztu. Jak podaje policja, niewykluczone są kolejne zatrzymania w związku z tą sprawą.

QK

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

NAJNOWSZE E-WYDANIE
Mazowieckie To i Owo nr 49
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama