Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 05:24
Reklama

WIELISZEW. Włamywacz złapany na gorącym uczynku

WIELISZEW. Włamywacz złapany na gorącym uczynku
policja
W poniedziałek (17.04) w domku letniskowym w wieliszewskim Poddębiu na gorącym uczynku wpadł włamywacz.



Mężczyznę w trakcie kradzieży przyłapała właścicielka domku letniskowego. 59-letni Adam B. na widok kobiety próbował uciec samochodem z miejsca zdarzenia. Na szczęście zaalarmowani policjanci natychmiast udali się na miejsce zdarzenia i bardzo szybko zatrzymali podejrzanego 59-latka. Niestety w wyniku działań złodzieja część skradzionego mienia została zniszczona. Kobieta oszacowała straty na blisko 7,5 tysiąca złotych. Zatrzymany mężczyzna trafił na komisariat policji, gdzie usłyszał zarzuty kradzieży z włamaniem. O losie 59-latka zdecyduje sąd. Grozi mu do 10 lat więzienia.

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

NAJNOWSZE E-WYDANIE
Mazowieckie To i Owo nr 49
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama