Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 06:50
Reklama

NIEPORĘT. Przejechała przez rondo na wprost

NIEPORĘT. Przejechała przez rondo na wprost
policja
W środę (12.04) do zdarzenia doszło kilka minut przed godziną 13:00 na odcinku drogi krajowej 61 w Zegrzu Południowym.

Kierująca Fiatem Punto, 20-letnia kobieta w wyniku roztargnienia przejechała przez znajdujące się na trasie rondo na wprost. W wyniku czego "zaparkowała" na poboczu drogi, uszkadzając znak drogowy. Na szczęście w wyniku brawurowej 20-latki nikomu nic sie nie stało. Na miejsce przybyły wszystkie służby. Interweniujący na miejscu strażacy, zabezpieczyli miejsce kolizji a policjanci sprawdzili stan trzeźwości kobiety, była trzeźwa. Za zbyt szybką jazdę została ukarana mandatem karnym.

QK

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

NAJNOWSZE E-WYDANIE
Mazowieckie To i Owo nr 49
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama