Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 07:45
Reklama

LEGIONOWO. Po pijaku z metaamfetaminą

LEGIONOWO. Po pijaku z metaamfetaminą
narkotyki
W sobotę (8.04) legionowscy policjanci wspólnie ze Strażą Miejską zatrzymali 30-letniego Kamila R.

Mężczyzna został zatrzymany przez strażników miejskich podczas rutynowej kontroli w trakcie, której funkcjonariusze znaleźli przy nim torebkę strunową z białym proszkiem. Jak się okazało była to metaamfetamina. Sprawę przejęli policjanci z legionowskiej Komendy Powiatowej Policji. Okazało się że mężczyzna był pijany. W jego organizmie znajdowało się 2,1 promila alkoholu. Zebrany materiał pozwolił na postawienie 30-latkowi zarzutu nielegalnego posiadania środków odurzających. Karany w przeszłości za podobne przestępstwa, mężczyzna przyznał się do winy o dobrowolnie poddał karze.

QK

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

NAJNOWSZE E-WYDANIE
Mazowieckie To i Owo nr 49
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama