Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 09:52
Reklama

SEROCK. Szaleniec za kierownicą

SEROCK. Szaleniec za kierownicą
27857_28448


Mający w organizmie 2,5 promila alkoholu jechał z trzema pasażerami z prędkością 147 km/h. W niedzielę (26.03) około godziny 16:00 policjanci z legionowskiej drogówki zatrzymali do kontroli 26-letniego kierowcę nissana Mariusza P.


Policjanci z drogówki w Wierzbicy koło Serocka zmierzyli prędkość nissanowi, którym kierował mężczyzna jadący w stronę Pułtuska. Radar wykazał 147 km/h w miejscu, w którym dopuszczalna obowiązująca prędkość to 100 km/h. Funkcjonariusz przeprowadzający kontrolę drogową od razu wyczuł woń alkoholu. Badanie alkomatem wykazało, że Mariusz P. był kompletnie pijany. Miał w organizmie 2.5 promila alkoholu. Kierowca przewoził w samochodzie trzech pasażerów. Kiedy mundurowi sprawdzili go w bazie policyjnej okazało się, że nigdy nie miał prawa jazdy. W toku dalszych czynności policjanci przedstawili 26-latkowi zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości, za co grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna opowie też za wykroczenia kierowania bez uprawnień i przekroczenia prędkości o 47 km/h.

QK


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

NAJNOWSZE E-WYDANIE
Mazowieckie To i Owo nr 49
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama