Mieszkańcy Legionowa decydowali dzisiaj czy chcą, by ich miasto zostało częścią metropolii warszawskiej. Aby referendum było ważne, do urn musiało pójść co najmniej 30 procent uprawnionych do głosowania. - Ze szczątkowych danych można wnioskować, że frekwencja zostanie przekroczona - mówi Roman Smogorzewski prezydent Legionowa.
Czekamy na oficjalne wyniki.

Napisz komentarz
Komentarze