Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 11:09
Reklama

Referendum w Legionowie. "Można wnioskować, że frekwencja została przekroczona"

Referendum w Legionowie. "Można wnioskować, że frekwencja została przekroczona"
20170326_185843 net
O godzinie 21.12 portal tvnwarszawa.tvn24.pl opublikował informację:

Mieszkańcy Legionowa decydowali dzisiaj czy chcą, by ich miasto zostało częścią metropolii warszawskiej. Aby referendum było ważne, do urn musiało pójść co najmniej 30 procent uprawnionych do głosowania. - Ze szczątkowych danych można wnioskować, że frekwencja zostanie przekroczona - mówi Roman Smogorzewski prezydent Legionowa.


Czekamy na oficjalne wyniki.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Anna 26.03.2017 22:51
Tak, samozwańczy Rzecznik to ogłosił, niejaki Usik. Cezary. Pewnie dolę bierze pod stołem to i mu zależy spaślakowi by nie stracić koryta u..... jednemu

NAJNOWSZE E-WYDANIE
Mazowieckie To i Owo nr 49
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama