Reklama
W czwartek 14 maja już po raz 22. obyło się spotkanie BusinessCOFFEE organizowane przez Annę Kłaput i Alicję Dąbrowską z GrupaONE. Na spotkaniu pojawiły się nowe twarze, a każda z uczestniczek rozpoczęła od krótkiej prezentacji swojej osoby. Podczas rozmów nawiązały się ciekawe plany zarówno na gruncie prywatnym jak i biznesowym. Uczestniczki jak zwykle szybko nawiązały kontakt i wymieniły się swoimi doświadczeniami i pasjami. Gościem specjalnym tej edycji była mgr inż. Małgorzata Mańko – Specjalista ds. żywienia, dietetyk, która podjęła temat "Dieta dla mózgu. Co jeść by poprawić pamięć i koncentrację". Jak się okazało spotkanie z dietetykiem wzbudziło ogromne zainteresowanie i pytaniom dotyczącym zdrowego odżywiania nie było końca. Już teraz zapraszamy wszystkie przedsiębiorcze kobiety na kolejne spotkanie BusinessCOFFEE, które odbędzie się tuż po wakacjach.
Reklama

Napisz komentarz
Komentarze