Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 czerwca 2026 06:40
Reklama

Grabiec ma problem

Grabiec ma problem
23122_23326
Jan Grabiec, były starosta legionowski, a obecnie poseł i rzecznik prasowy Platformy Obywatelskiej, w związku z wykluczeniem z partii trzech posłów: Stanisława Huskowskiego, Jacka Protasiewicza i Michała Kamińskiego, poinformował że powodem wykluczenia było działanie na szkodę partii i wizerunku PO.

Tymczasem sam znów pokazuje się w towarzystwie Prezydenta Miasta Legionowo Romana Smogorzewskiego. Jednocześnie od 4 miesięcy unika odpowiedzi na pytania redakcji TiO dotyczące dziwnych zachowań oraz działalności biznesowej Prezydenta Miasta Legionowo.

W marcu i kwietniu br. pytaliśmy między innymi Grabca:
- Czy nie uważa Pan, że brak reakcji władz partii na łączenie przez Romana Smogorzewskiego działań biznesowych z piastowaniem kierowniczych funkcji w samorządzie daje złe świadectwo o polityce kadrowej w PO?
- Jak ocenia Pan, jako Rzecznik PO, zachowania Romana Smogorzewskiego, czy nie uważa Pan, że zachowania te szkodzą PO i będą miały odzwierciedlenie w wynikach wyborczych?

PS


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

NAJNOWSZE E-WYDANIE
Mazowieckie To i Owo nr 49
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama