Pracownicy administracji osiedla Sobieskiego chcieli wejść do jednego z mieszkań znajdujących się na pierwszym piętrze bloku, ponieważ na poziomie tego mieszkania doszło do awarii, która wymagała interwencji hydraulika. Niespodziewanie jednak napotkali na opór lokatorki, która nie chciała wpuścić nikogo do swojego domu. Na miejsce wezwano policję i straż pożarną, która miała otworzyć mieszkanie. - Dziś o godzinie 12:27 zostaliśmy zadysponowani do pomocy policji w celu otwarcia mieszkania przy ul. Sobieskiego w Legionowie, działania zastępu trwały około godziny czasu – relacjonują strażacy z OSP Chotomów, którzy przybyli na miejsce i za pomocą drabiny weszli na balkon mieszkania. Po krótkiej rozmowie druhowi udało się przekonać kobietę do otwarcia drzwi wejściowych i wpuszczenia pracowników administracji.
JR, Fot. OSP Chotomów




Napisz komentarz
Komentarze