W tej chwili na miejscu znajduje się ekipa dochodzeniowo-śledcza policji. Trwają czynności i oględziny miejsca zdarzenia. Na miejscu są również policjanci z psem tropiącym.














- Ujawniliśmy zwłoki kobiety. Trwają czynności. Za wcześnie żeby mówić o przyczynie zgonu - poinformowała nas st. asp. Emilia Kuligowska.
Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie kobieta mieszkała sama. Od wczoraj nie dawała znaku życia. Najprawdopodobniej doznała obrażeń głowy, co mogłoby świadczyć o zabójstwie.
O sprawie będziemy informować w przyszłym numerze TiO (5 lipca).
MaCh

Napisz komentarz
Komentarze