Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 czerwca 2026 12:16
Reklama

Rowerowy piknik

Rowerowy piknik
21rower
W ubiegłym tygodniu przed Arena Legionowo odbywał się rowerowy piknik
Pokaz akrobatyczny i miasteczko rowerowe przyciągnęły zwłaszcza najmłodszych mieszkańców miasta, którzy zapoznali się z zasadami ruchu drogowego.

Największym zainteresowaniem cieszyło się znakowanie rowerów przez Wydział Ruchu Drogowego KPP oraz konkursy z nagrodami zorganizowane przez legionowską Straż Miejską. Alan Banaszek, mistrz Europy juniorów w wyścigu ze startu wspólnego z 2015 roku opowiedział o swojej karierze i dał wiele cennych porad młodym rowerzystom.

Podczas pikniku rozstrzygnięto także konkurs „Jeżdżę w kasku i odblasku”. Nie zabrakło pomysłodawcy akcji – Przewodniczącego Rady Miasta Legionowo Janusza Klejmenta.

źródło: www.legionowo.pl


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

NAJNOWSZE E-WYDANIE
Mazowieckie To i Owo nr 49
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama