Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 czerwca 2026 14:34
Reklama

Radiowóz wjechał w tył VW

Radiowóz wjechał w tył VW
IMG_3951
Niezachowanie należytej ostrożności było przyczyna kolizji, do której doszło dziś (27 kwietnia) na skrzyżowaniu ulic Sowińskiego i Warszawskiej. Sprawcą kolizji okazał się policjant, który kierował radiowozem.



Kolizja miała miejsce około godziny 9.50. Kierowca VW Tiguana zatrzymał się przed zmieniającą się sygnalizacją świetlną. W tym momencie w tył SUV-a wjechał policyjny radiowóz. Kierujący służbowym autem policjant najprawdopodobniej nie zachował wystarczającego odstępu i nie zdążył zahamować. Sprawca został ukarany mandatem karnym. Kierowcy obu samochodów byli trzeźwi.

 

MaCh

Fot. Czytelnik


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

NAJNOWSZE E-WYDANIE
Mazowieckie To i Owo nr 49
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama