Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 00:38
Reklama

LEGIONOWO. Pułtuszczanin przekroczył prędkości i nie miał uprawnień

LEGIONOWO. Pułtuszczanin przekroczył prędkości i nie miał uprawnień
PolicjaRadar (2)
W miniony weekend (18-19 marca) policjanci z Legionowa zatrzymali 40-latka podejrzanego o przekroczenie prędkości. Na domiar złego do wykroczenia doszło pomimo tego, że nie miał uprawnień do kierowania pojazdem

Do zdarzenia doszło na terenie Legionowa. Jak podają policjanci w trakcie rutynowej kontroli prędkości namierzony został 40-latek, który przekroczył prędkość o 33 km/h. Jego auto zostało zatrzymane, a policjanci sprawdzili 40-latka w bazie danych. Okazało się, że mieszkaniec powiatu pułtuskiego w listopadzie otrzymał decyzję o cofnięciu uprawnień. Niepoprawny kierowca otrzymał mandat i punkty karne. Teraz grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

م تحياتي 24.03.2023 10:14
Totalny brak litości. Panie premierze, jak żyć?

NAJNOWSZE E-WYDANIE
Mazowieckie To i Owo nr 49
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama