Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 czerwca 2026 19:09
Reklama

LEGIONOWO. Złapali kieszonkowca

LEGIONOWO. Złapali kieszonkowca
2

Dzięki czujności operatora monitoringu miejskiego udało się złapać „kieszonkowca”, który dokonał kradzieży portfela na jednym z przystanków autobusowych przy ul. Sobieskiego. Złodzieja namierzono dopiero na jednym z peronów PKP Legionowo Przystanek w kierunku Nasielska.

W sobotę 5 marca około godz. 12.20 operator monitoringu miejskiego zwrócił uwagę na zachowanie dwóch mężczyzn, siedzących na przystanku przy ul. Sobieskiego. Wydawało się, że byli oni pod wpływem alkoholu. W pewnym momencie jeden z mężczyzn odszedł, pozostawiając wózek, w którym miał różne przedmioty. Pod jego nieobecność drugi z mężczyzn przeszukał wózek, znalazł portfel, który schował do kieszeni swojej kurtki, a następnie oddalił się przed przybyciem służb mundurowych.

W wyniku rozpoczętego przez operatora monitoringu poszukiwania, około godz. 13.30 mężczyzna został zlokalizowany 2 km od miejsca popełnionego przestępstwa, tj. był na peronie stacji PKP Legionowo Przystanek. Przybyła na miejsce załoga policji zatrzymała złodzieja, odnajdując przy nim skradziony portfel. Sprawę prowadzi KPP Legionowo.

oprac. JR, źródło: Straż Miejska


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

NAJNOWSZE E-WYDANIE
Mazowieckie To i Owo nr 49
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama