Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 czerwca 2026 20:25
Reklama

LEGIONOWO. Wpadła na słup

LEGIONOWO.  Wpadła na słup
kogut2

W piątek 26 lutego w godzinach porannych na ulicy Krakowskiej w Legionowie doszło do groźnie wyglądającej kolizji. Samochód osobowy prowadzony przez mieszkankę naszego powiatu wypadł z drogi i wpadł na słup telekomunikacyjny.

Do całego zdarzenia doszło około godziny 10.10 na ulicy Krakowskiej w Legionowie. Jadąca oplem zafirą 28-letnia Małgorzata S. nie zachowała należytej ostrożności wypadając z drogi uderzyła w przydrożny słup telekomunikacyjny. Kobieta była trzeźwa. Sprawczyni kolizji została ukarana mandatem karnym w kwocie 250 złotych i 6 pkt karnych. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

JR


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

KWIATKOWSKI Z LEGIONOWA 02.03.2016 10:54
SŁUPY, STOJĄCE ZBYT BLISKO DRÓG I ULIC, ROPONUJĘ POMALOWAĆ W ŻÓŁTE (ODBLASKOWE) PASY (LUB BIAŁO-CZERWONE). SZAREGO I BRĄZOWEGO KOLORU SŁUPY, NA CIEMNYM TLE, SĄ SŁABO WIDOCZNE. WIELE Z NICH STOI ZBYT BLISKO JEZDNI I STANOWIĄ ZAGROŻENIE NIE TYLKO DLA OBCYCH KIEROWCÓW ALE TAKŻE DLA SWOICH. POMALOWANIE SŁUPÓW JEST ŁATWIEJSZE DO WYKONANIA NIŻ ICH PRZESTAWIANIE....

NAJNOWSZE E-WYDANIE
Mazowieckie To i Owo nr 49
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama