W piątek 26 lutego w godzinach porannych na ulicy Krakowskiej w Legionowie doszło do groźnie wyglądającej kolizji. Samochód osobowy prowadzony przez mieszkankę naszego powiatu wypadł z drogi i wpadł na słup telekomunikacyjny.
Do całego zdarzenia doszło około godziny 10.10 na ulicy Krakowskiej w Legionowie. Jadąca oplem zafirą 28-letnia Małgorzata S. nie zachowała należytej ostrożności wypadając z drogi uderzyła w przydrożny słup telekomunikacyjny. Kobieta była trzeźwa. Sprawczyni kolizji została ukarana mandatem karnym w kwocie 250 złotych i 6 pkt karnych. Na szczęście nikomu nic się nie stało.
JR

Napisz komentarz
Komentarze