Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 27 czerwca 2026 15:32
Reklama

NOWY DWÓR MAZ. Weszła na tory, zginęła na miejscu. NOWE INFORMACJE

NOWY DWÓR MAZ. Weszła na tory, zginęła na miejscu. NOWE INFORMACJE
277581548_5030015703748799_7963873953619191641_n
We wtorek (5 kwietnia) około godz. 20.20 w Nowym Dworze Maz. na torach kolejowych pomiędzy stacją PKP Nowy Dwór Maz. a przejazdem kolejowym na ul. Nałęcza doszło do śmiertelnego potrącenia nieletniej dziewczyny


Młoda, niespełna 18-letnia dziewczyna weszła na torowisko w niedozwolonym miejscu, na odcinku między stacją PKP Nowy Dwór Maz. a przejazdem kolejowym na ul. Nałęcza. Jadący w tym czasie pociąg Intercity relacji Kraków Główny - Gdynia Głowna nie miał szansy zahamować.
Z relacji obecnych na miejscu służb wynika, że ratownicy odstąpili od próby reanimacji z powodu zbyt rozległych obrażeń ciała.
Na miejsce został wezwany prokurator. Ustalono, że maszynista oraz kierownik pociągu w chwili zdarzenia byli trzeźwi.
Jak poinformowała nas Katarzyna Skrzeczkowska z Prokuratury Okręgowej w Warszawie, ciało kobiety zostało wstępnie rozpoznane przez rodzinę. Jednak aby mieć pewność, prokuratura zdecydowała o przeprowadzeniu testów DNA.
We wtorek (12 kwietnia) zostanie przeprowadzona sekcja zwłok. Po wstępnych ustaleniach prokuratury i przesłuchaniu świadków zdarzenia (m.in maszynisty) wykluczono, że brały w nim udział osoby trzecie. Śledztwo w tej sprawie prowadzone jest w kierunku art. 151 Kodeksu karnego, czyli samobójstwa.

red./ fot. OSP Nowy Dwór Maz.

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

NAJNOWSZE E-WYDANIE
Mazowieckie To i Owo nr 49
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama