Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 26 czerwca 2026 06:34
Reklama

ZA MIEDZĄ. Pijany dyżurny na Komendzie w Nowym Dworze Maz.

ZA MIEDZĄ. Pijany dyżurny na Komendzie w Nowym Dworze Maz.
unnamed
 

Dwa promile alkoholu w wdychanym powietrzu miał policjant pełniący służbę na Komisariacie w Nowym Dworze Maz. Wobec drugiego policjanta, który pełnił z nim tego dnia służbę, wszczęto postępowanie

Jak donosił portal RMF FM wezwany na miejsce patrol oficerski podczas kontroli odkrył, że jeden z dwóch dyżurnych jest pijany. Badanie alkomatem wykazało ponad dwa promile alkoholu we krwi. Drugi policjant, który razem z nim pełnił służbę był trzeźwy. Pijany policjant został zwolniony, wobec drugiego toczy się postępowanie.

Fot. KPP Nowy Dwór Maz.

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

NAJNOWSZE E-WYDANIE
Mazowieckie To i Owo nr 49
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama