Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 00:03
Reklama

LEGIONOWO. Kolejny truciciel ukarany

LEGIONOWO. Kolejny truciciel ukarany
DSCN1189
Podczas czwartkowej (14 stycznia) kontroli legionowscy strażnicy miejscy ujawnili 10 przypadek spalania szkodliwych odpadów w domowych kotłowniach. Właściciel posesji został ukarany mandatem w wysokości 100 zł.

Na terenie nieruchomości przy ul. Prymasowskiej ujawnili składowane przy piecu płyty wiórowe, klejone i malowane, które podczas spalania wytwarzają szkodliwe i trujące substancje.

Właściciel posesji został ukarany mandatem w wysokości 100 zł, poinformowany o szkodliwości spalania odpadów oraz o możliwości bezpłatnej wymiany pieca na bardziej ekologiczny.

JR

Fot. Straż Miejska


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Heniek 19.01.2016 12:11
hehe 100zł - to węgiel droższy niż ten mandat :D i się dziwią że palą "regałami"

NAJNOWSZE E-WYDANIE
Mazowieckie To i Owo nr 49
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama