Z uwagi na szkodliwość narkotyków, stróże prawa w ramach codziennej służby podejmują działania mające na celu wyeliminowanie jak największej ilości niedozwolonych środków. Tym razem w przeddzień Sylwestra patrolujący teren miasta Legionowa kryminalni dokonali zatrzymania mężczyzny, który posiadał przy sobie marihuanę. Policjanci w godzinach wieczornych podjęli legitymowanie mężczyzny wychodzącego z budynku wielorodzinnego. Osoba była zaskoczona obecnością nieumundurowanych funkcjonariuszy, którzy po chwili znaleźli u 34-latka ponad 1 gram narkotyku.
Po zabezpieczeniu marihuany i dokonaniu wstępnych ustaleń śledczy przedstawili mu zarzut posiadania narkotyków. Mężczyzna przyznał się do winy.
Podejrzanemu za popełnione przestępstwo grozi do 3 lat więzienia.
Oprac. JR
Fot. KPP Legionowo

Napisz komentarz
Komentarze