- Jak temperatura spadnie poniżej zera, a akumulator w samochodzie odmówi współpracy, a w pobliżu nie ma pomocnego sąsiada, który „pożyczy” prąd z własnego auta, będzie można zadzwonić do dyżurnego straży miejskiej i poprosić o pomoc. W tym celu kupiliśmy urządzenie rozruchowe Beta, które szybko i oczywiście bezpłatnie, uruchomi rozładowany akumulator – mówi komendant legionowskiej Straży Miejskiej Ryszard Gawkowski.
Strażnicy będą starali się reagować na każde zgłoszenie, ale w pierwszej kolejności załogi będą reagować na sygnały dotyczące zagrożenia życia lub mienia mieszkańców. – Prosimy o wyrozumiałość, jeśli na przyjazd strażników będzie trzeba chwilę zaczekać – powiedział komendant Gawkowski.
Usługa dostępna jest w godzinach pracy Straży 7.00 – 23.00. Wystarczy zadzwonić pod numer 986.
Oprac. JR



Napisz komentarz
Komentarze