Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 06:33
Reklama

LEGIONOWO. 45-latek bez prawka i z narkotykami

LEGIONOWO. 45-latek bez prawka i z narkotykami
image001-5558-68971-e38b8eb6213e
Policjanci zatrzymali 45-letniego kierowcę Volkwagena. W trakcie kontroli znaleźli przy nim narkotyki

Policjanci z Legionowa w czasie patrolu zatrzymali do kontroli osobowego Volskwagena. W jej trakcie kierujący pojazdem 45-letni mieszkaniec Legionowa zachowywał się nerwowo. Nie umiał odpowiedzieć na zadawane pytania, trzęsły mu się ręce. To wzbudziło jeszcze większe wątpliwości u policjantów, którzy jeszcze mocniej zaczęli szukać powodu takiego zachowania. Jak się okazało w czasie przeszukania w samochodzie znaleziono amfetaminę, zaś kierujący pojazdem prócz posiadania narkotyków odpowie za złamanie sądowego zakazu prowadzenia pojazdów, który orzekł Sąd do marca przyszłego roku. Teraz grozi mu nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

fot. policja.pl

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

NAJNOWSZE E-WYDANIE
Mazowieckie To i Owo nr 49
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama