Wojtek Kowalczyk jest już po kolejnym przeszczepie komórek macierzystych. Kilka dni temu Redakcja Mazowieckiego To i Owo otrzymała list od Wojtka w którym, dzielny legionowianin opisuje swoją walkę z chorobą oraz to, że czekają go kolejne zabiegi. - Pragnę serdecznie podziękować Redakcji za pomoc i wsparcie mojego leczenia komórkami macierzystymi w walce z chorobą, jaką jest rdzeniowy zanik mięśni SMA. Przeszczepiono mi kolejne komórki macierzyste w Częstochowie w Prywatnej Klinice Klara przez transplantologa dr. Boruczkowskiego. Czekają mnie kolejne przeszczepy, dzięki którym mogę mieć nadzieję na życie, na siły do oddychania i śpiewania, o nadziei na małe szczęścia, jakie pragnąłbym, aby mnie spotykały w życiu – przekonuje Wojtek.
Okazja do ponownego wsparcia Wojtka w przezwyciężaniu choroby nadarzy się dość szybko, bo już w najbliższy czwartek 17 grudnia podczas programu „Sprawa dla Reportera” Elżbiety Jaworowicz w którym Wojtek, po raz kolejny pokaże się widzom. Audycja rozpocznie się o 21.25 w TVP1, a w jej trakcie widzowie będą mogli pomoc Wojtkowi wysyłając SMS Caritas o treści: WOJTEK na nr 72052. - Zbliża się piękny czas Świąt Bożego Narodzenia. Czas życzeń, spotkań przy rodzinnym stole i dzielenia się opłatkiem. Dziękuję za wszystko, życząc wszystkiego co najlepsze – zdrowych i wesołych Świąt. Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia życzę Czytelnikom ciepłych, rodzinnych Świąt , a na Nowy Rok zdrowia i wszelkiej pomyślności – napisał Wojtek Kowalczyk. Nam tylko wypada przyłączyć się do tych życzeń i zaprosić Czytelników „Mazowieckiego To i Owo” przed telewizory w najbliższy czwartkowy wieczór prosząc o wysyłanie jak największej liczby SMS-ów.



Napisz komentarz
Komentarze