Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
wtorek, 9 czerwca 2026 19:30
Reklama
Reklama

LEGIONOWO. Wyzywał, poniżał, szarpał i bił po twarzy

LEGIONOWO. Wyzywał, poniżał, szarpał i bił po twarzy
przemoc-domowa-e1530988204769
Policjanci z Legionowa zatrzymali 66-letniego mężczyznę. Powodem zatrzymania była awantura domowa, do której mężczyzna doprowadził będąc pod wpływem alkoholu

Z podawanych przez policję informacji wynika, że od dłuższego czasu 66-latek znęcał się nad swoją żoną. Kilka dni temu będąc po alkoholu doszło do kolejnej awantury. Kiedy policjanci dotarli pod wskazany w zgłoszeniu adres na miejscu oczekiwała na nich pokrzywdzona oraz jej syn. Z jej relacji wynika, że pijany 66-latek wrócił do domu i po raz kolejny wszczął awanturę. Opowiedziała również policjantom o trwającej od dłuższego czasu sytuacji.
Z jej relacji wynikało, że zatrzymany szarpał ją, bił, wyzywał, poniżał. Badanie alkomatem wykazało ponad 2 promile alkoholu.
Zgromadzony materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 66-latkowi zarzutów znęcania się. Zaś na wniosek prokuratora mężczyzna został objęty dozorem policyjnym oraz zakazem zbliżania. Po wytrzeźwieniu mężczyzna zobowiązał się do opuszczenia wspólnie zajmowanego mieszkania. Za popełnione przestępstwa grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

StopPRZEMOCY 16.06.2020 18:07
Nie no świetnie... Gość się nie wyprowadzi i dalej będzie napier****dalał tą kobierę. A policjyjka umyje rączki bo oni kazali mu się wyprowadzić

NAJNOWSZE E-WYDANIE
Mazowieckie To i Owo nr 49
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama