Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 17:45
Reklama

WIELISZEW. 21-latka okradała sklep, w którym pracowała

WIELISZEW. 21-latka okradała sklep, w którym pracowała
normal_ab7b4_c8b6c_wikimedia.org
W środę (22.02) kilka minut po godzinie 12:00 wieliszewscy policjanci zatrzymali 21-letnią Izabelę P.

Kobieta podejrzana jest o systematyczne okradanie sklepu w którym pracowała. Z ustaleń śledczych wynika że 21-latka dokonywała kradzieży artykułów spożywczych i pieniędzy z kasy fiskalnej na kwotę ponad 500zł. Jak podaje podkom. Emilia Kuligowska – zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie Izabeli P. zarzutu kradzieży. 21-latka przyznała się do winy, tłumacząc że kradła aby samodzielnie wynająć mieszkanie. Kobiecie grozi do 5 lat więzienia.

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

NAJNOWSZE E-WYDANIE
Mazowieckie To i Owo nr 49
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama