Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 21:27
Reklama

WIELISZEW. Kolizja dwóch samochodów, 4 osoby w szpitalu

WIELISZEW. Kolizja dwóch samochodów, 4 osoby w szpitalu
ambulans-73948245-777x437
We wtorek (7.02) około godziny 17:00 doszło do bardzo poważnego wypadku z udziałem dwóch samochodów w miejscowości Łajski. W jednym z nich znajdowała się dwójka dzieci. W wyniku zdarzenia cztery osoby trafiły do szpitala.

Kierujaca pojazdem marki Skoda, 63-letnia kobieta jadąca ulicą Kościelną na wysokości szkoły, próbowała skręcić w lewo na szkolny parking. Nie zauważyła jednak nadjeżdżającego z przeciwka Opla. Na miejsce przybyły służby ratunkowe W wyniku stłuczki 63-latka doznała bardzo poważnych obrażeń ciała i nieprzytomna trafiała do szpitala. Kobiecie kierującej Oplem oraz dzieciom nic się nie stało. Jednak ratownicy medyczni zlecili szpitalną obserwację. Postępowanie wyjaśniające wszystkie okoliczności wypadku prowadzą policjanci z Komisariatu Policji w Wieliszewie. Na razie wiadomo, że kierujący oplem był trzeźwy. Od nieprzytomnej kobiety, która znajdowała się za kierownicą skody pobrano do badania krew.

QK/ Legio24.pl

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

NAJNOWSZE E-WYDANIE
Mazowieckie To i Owo nr 49
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama