Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
wtorek, 9 czerwca 2026 11:20
Reklama
Reklama

Okradł pracodawcę i miał heroinę

Zarzut kradzieży i posiadania narkotyków usłyszał w serockim komisariacie 34-letni Tomasz G. Mężczyzna został zatrzymany niedługo po zdarzeniu. Z ustaleń wynika, że 34-latek zatrudniony był w jednej z firm transportowych na terenie gminy Serock. Wykorzystując sytuację dokonał kradzieży 15 sztuk akumulatorów od pojazdów ciężarowych. Na dodatek podczas przeszukania samochodu podejrzanego policjanci znaleźli heroinę. Teraz 34-latkowi grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Do funkcjonariuszy z komisariatu policji w Serocku zgłosił się pokrzywdzony, który zawiadomił o tym, że został okradziony. Funkcjonariusze rozpoczęli ustalenie i zatrzymanie sprawcy. Z ustaleń policjantów wynikało, że najprawdopodobniej Tomasz G., który był zatrudniony w firmie transportowej przez parę dni wynosił z pracy akumulatory od samochodów ciężarowych. Było ich 15 sztuk o wartości około 8 tysięcy złotych. Śledczy ustalili też, że do pomocy przenoszenia części mężczyzna zaangażował nieświadomego kradzieży kolegę, któremu powiedział, że ma na to zgodę szefa.

Po zebraniu materiału dowodowego, 34-latek został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Kiedy policjanci przeszukali samochód mężczyzny znaleźli w nim heroinę. Tomasz G. usłyszał zarzut kradzieży i posiadania narkotyków. Mężczyzna był już w przeszłości karany. Jak wskazują na to zebrane w sprawie dowody akumulatory trafiły na skup złomu. Za dokonane przestępstwa Tomaszowi G. grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

KPP Legionowo


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

git 05.07.2016 11:22
Głupi ćpun...

NAJNOWSZE E-WYDANIE
Mazowieckie To i Owo nr 49
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama